Bu site üzerinden her hangi bir masaj hizmeti alınmamaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Yeşilova Masaj Salonu
Masaj salonunu oyla

Yeşilova Masaj Salonu

16.622 kişilik nufuza sahiptir. Alman İmparatoru Frederik Hans Barbaros Haçlı ordusunun başında buraya kadar gelmiştir. Frederik Barbaros´un da gelişinden istifade eden ve kendisine Bizans Veliahtı da denilen ve bu veliahtın süsü verilen Alaksi topladığı askerlerle Türk hududuna da tecavüz etmiş, bir taraftan Dinar´a öte diğer taraftan Güzelhisar´a yapılan bugünkü Harmanlı (Navlu) boğazına kadar sokulmuştur. Köpekbeli savaşında ağır yaralanan Osman Bey´in manevi evladıysa Abdi Bey Salda Gölü´nün Eşeler Dağına da yaslanan ve sırtlarında bugünkü “SULTANPINARI” namı ile anılmakta olan yerde bulunan revirde tadaviye alınmıştır.

Masaj tekniklerinden Aromaterapi Tekniği ile tedavideki asıl amaç gençleştirmektir. Bitki özlerinin yağlarından da faydalanılarak uygulanmaktadır. Eski dönemlerde Antik Mısır, Hindistan gibi bölgelerde de uygulanmış olan bu teknik günümüzde de stresi azaltmak için uygulanmaktadır. Yeşilova Masaj Salonu alanında uzman masörleri ile Aromaterepi masajını deneyebilirsiniz. Çok sayıda paket seçeneğinin sunulduğu tesiste sağlıklı bir yaşama kapı aralayın.

Firmanızın Bu Alanda Listelenmesini İstiyorsanız Tıklayın.

Yorum Yazın

Yorumlarınız en kısa sürede onaylanmaktadır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(zorunlu değil)

Lost Password

Register