Bu site üzerinden her hangi bir masaj hizmeti alınmamaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Tefenni Masaj Salonu
Masaj salonunu oyla

Tefenni Masaj Salonu

10.290 kişilik nüfusa sahiptir. 9 bin yıllık geçmişe sahip Burdur’un dört medeniyete ev sahipliği yapmış Tefenni İlçesi’ndeki üç kapı görenlerin ilgisini çekiyor. Bu kapılar ilçeye gelenlerin oldukça ilgisini çekmekle birlikte ilçe halkı için de büyük bir gurur kaynağıdır.Adını Tiffany adlı bir İtalyan generalin çocuğundan alan ve daha sonra değişerek Tefenni olan ilçe, üç Türk medeniyetine ev sahipliği yapmanın kıvancını duymaktadır., şehrin üç girişine belediye tarafından yaptırılan ve günümüzde hala kullanılan Selçuklunun kapısı, Osmanlı kapısı ve Cumhuriyet kapısıyla yaşıyor.

İsveç Masajı 1820 yıllarında Lings’in keşfettiği geleneksel bir masaj türüdür. Çeşitli antik tekniklerin araştırılmasıyla keşfedilen teknik, ilk modern masaj tekniği olma özelliğini taşır. Cilde uygulandığından reaksiyon göstererek tüm vücuda yayılması ile bilinir. İngiltere Kraliçesi’nin desteğini alarak tüm dünyaya yayılmıştır. Tefenni Masaj Salonu profesyonel masaj hizmetiyle bu keyfi yanıbaşınıza getirdi.

Firmanızın Bu Alanda Listelenmesini İstiyorsanız Tıklayın.

Yorum Yazın

Yorumlarınız en kısa sürede onaylanmaktadır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(zorunlu değil)

Lost Password

Register