Bu site üzerinden her hangi bir masaj hizmeti alınmamaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Kemer Masaj Salonu
Masaj salonunu oyla

Kemer Masaj Salonu

3.594 kişilik nüfusa sahiptir. Türkiye’nin önemli göllerinden olan Burdur Gölü her türlü su sporları için elverişlidir. İlçenin diger önemli gölleri ise Saldacır, Yarışlır, Karataş ve Gölhisar Gölüdür. Birçok sulama göletlerinin yani sırasında, Karacaören, Yapraklı, Onaç  ve Onaç 2 ve Karaman Barajları vardır. Buna rağmen ilçenin gelişimi çok sınırlı sayıda kalmıştır.

Profesyonel masaj tekniklerinden olan Sandalye Masajı ortalama olarak 10 ie 20 dakika arasında sürebilen bir seans ile rahatlama sağlar. Profesyonel masörlerin denetiminde sadece ihtiyaç duyulduğunda uygulanan bu yöntem Kemer Masaj Salonu ile artık yanıbaşınızda. Özel bir sandalye üzerinde tamamen giyinik ve havlulu biçimdeyken uygulanan masaj paketimizi alırken, hiç bir çekinmeye katlanmadan huzur ve güvenle rahatlayacaksınız.

Firmanızın Bu Alanda Listelenmesini İstiyorsanız Tıklayın.

Yorum Yazın

Yorumlarınız en kısa sürede onaylanmaktadır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(zorunlu değil)

Lost Password

Register