Bu site üzerinden her hangi bir masaj hizmeti alınmamaktadır. Sitemiz sadece bilgi vermek amacıyla kurulmuştur.

Suluova Masaj Salonu
Suluova Masaj Salonu
Toplam 4 kişi tarafından 3 puan verildi.

Suluova Masaj Salonu

Türkiye’nin Amasya ilinin ilçelerini araştırmaya devam ediyoruz. Amasya’nın Suluova ilçesi hakkında önemli gördüğümüz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Amasya’nın Suluova ilçesi il merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıktadır. Suluova isminin tarihi oldukça geniştir. İlk çağlarda Arguma ve sonraki yıllarda Suluca olarak bilinmektedir. İlçe de 38 köy ve 20 mahalle mevcuttur. 2014 yılı verilerine göre Suluova ilçesinde toplam da 46.612 kişi burada yaşamını sürdürmektedir. Suluova ilçesi daha çok dağ ve ovalardan oluşmaktadır. Halk geçimini genellikle hayvancılık ve tarım üzerine kurmuştur.

Suluova ilçesi merkeze yakın olduğu için etkinlik çeşitliliği ideal seviyededir. Suluova masaj salonu etkinlikler arasında en ilginç olanları diyebilirim. Birçok ilçe de masaj salonu bulunmamasına rağmen Suluova ilçesinde bulunmaktadır. Amasya Masaj salonu kesinlikle müşterilerin dinlenmesi için yapılmıştır.

Merzifon Masaj Salonu ve Hamamözü Masaj Salonu‘da sizlere hizmet vermektedir.

Firmanızın Bu Alanda Listelenmesini İstiyorsanız Tıklayın.

1 yorum

  1. Masaj yeri tam olarak nerde ücret ne kadar

    Cevapla

Yorum Yazın

Yorumlarınız en kısa sürede onaylanmaktadır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(zorunlu değil)

Lost Password

Register